herbaty rozgrzewajace

herbaty rozgrzewajace
Diagnoza jest również za pomocą obrazowania diagnostycznego, takich jak dopplerowskiej ultrasonografii przezpochwowej (USG lub USA), często wykorzystywanego jako początkową ocenę na masę miednicy.Szkoła jazdy Łódź USA jest pomocne w ustalaniu łagodne zmiany chorobowe jajnika, takie jak torbiele proste od tych, które wydają się bardziej złośliwe, takie jak skomplikowanych guzów litych.https://www.aspire.pl/oferta Inne tryby obrazowania radiologicznego użyteczne dla diagnosty są skanowania i gadolin podwyższonych MRI CT.

Leczenie zwykle obejmuje (po dokładnej diagnostyki i inscenizacji) wycięciu guza masowej / chirurgicznie. W zależności od stadium choroby innych narządów może być usunięta, na przykład dodatek jest zwykle usuwany ze względu na potencjalny cel przerzutów. Po usunięciu nowotworu, chemioterapia zazwyczaj inicjuje połączenie platyny i środki taksoidów. Karboplatyna i taksolu są dwa środki chemioterapeutyczne, które są często stosowane. Dla tych kobiet, poza ich wieku rozrodczym, całkowita histerektomia jest często uważane, natomiast radioterapia jest zarezerwowana dla choroby paliatywnej i utrzymującego się, że pojawia się ponownie po pułku chemioterapii.

herbaty rozgrzewajace

Rokowanie jest nieco skomplikowane, ponieważ opiera się na ocenie zaawansowania choroby, a także w stopniu histologicznym (typ nowotworu etiologii), które zazwyczaj odgrywa rolę w częstości nawrotów. Na przykład, rak jajnika (histologicznie) ma niski potencjał złośliwy jeśli zdiagnozowano na etapie I oraz ma 95 - 99% współczynnik przeżycia na 10 lat.

herbaty rozgrzewajace

Badania przesiewowe w kierunku raka jajnika powinny obejmować roczne badanie fizykalne i skierowane egzaminów markerów i obrazowania tylko w uzasadnionych przypadkach. Rutynowe badania przesiewowe z CA 125 otrzymując zbyt wiele wyników fałszywie dodatnich i strzela zbyt wielu nowotworów wcześnie, aby być dobrym ogólnie test przesiewowy.

- autor artykułu